E

ekskursijos

Su vairuotoju ir gidu

Prabangių automobilių nuoma su vairuotoju ir gidu eskursijoms

Ekskursijos su prabangiais automobiliais, minivenais ir mikroautobusais pagal jūsų norus ir pageidavimus.

Ekskursijos kaina priklauso nuo automobilio ir vietų skaičiaus. Jus gaunate galimybę pasirinkti automobilį, kuris tinka grupei, kuri ketina apžiūrėti žymiausias vietas.

Užsakyti individualią ekskursiją galima bet kuriai savaitės dienai ir laikui, o automobilį jus galite pasirinkti iš siūlomo sąrašo ir išsiųsti užklausą arba pasinauduoti specialiais pasiūlymais, kuriuos mes sukurėme Jums.

 

Išsirinkti ekskursiją galite jau dabar.

 

Dažnai grupinės ekskursijos nesutampa su Jūsų asmeniniu darbo ar laisvalaikio grafiku. Profesionalūs gidai turi labai užimtą darbo grafiką ir skirti laiką kažkuriai vienai ekskursijai su grupe labai sunku. Visų nepatogumų galite išvengti – belieka užsisakyti individualią ekskursiją su gidu. Tokių pažintinių kelionių privalumas – Jūsų laikas ir Jūsų noras. Asmeninis gidas parengs tik Jums patogią ir įdomią ekskursiją toje vietoje, kur Jus pageidaujate ir skirs visą savo dėmesį Jūsų norui įgyti žinių ir pažinti pasaulį.

Bet kaip pasirinkti tinkamą gidą ir transportą ekskursijai, kad galėtumėte mėgautis ja be papildomų rūpesčių?

Evios yra pasiruošę padėti Jums spręsti visus klausimus ir parinkti individualiai Jums komfortabilų transportą ekskursijai ir Jūsų kalbą kalbantį gidą, kuris prisitaikys prie Jūsų grafiko ir pageidavimų. Visas maršrutas bus suderintas su žmonėmis, kurie padės Jums komfortiškai praleisti savo laiką, užsisakys staliuką restorane, bilietus į renginius, teatrą, kiną arba klubą, sužinos visą reikalingą Jums informaciją. Mūsų servisas atitinka Jūsų standartams. Mes visada suteikiame individualų požiūrį kiekvienam klientui. Leiskite sau atsipalaiduoti.