Prabangių automobilių nuoma vestuvėms
Premium

Automobiliai

Premium automobilių nuoma vestuvėms – prabangių Audi ir Mercedes-Benz modelių automobilių nuoma vestuvėms. Transporto nuoma jaunųjų pervežimui, aptarnavimas visos ceremonijos metu.

Prabangūs

Minivenai

Prabangių minivenų nuoma vestuvėms – jaunųjų ir liudininkų pervežimui, o taip pat svečių pervežimui vestuvių metu. Verslo klasės minivenų nuoma vestuvių šventei. Šventės dieną keliaukite komfortiškai artimųjų rate.

Prabangių minivenų nuoma vestuvėms
Prabangaus transporto nuoma vestuvėms
Komfortiški

Mikroautobusai

Naujų komfortiškų mikroautobusų nuoma vestuvėms. Mikroautobusų nuoma vestuvių svečių pervežimui. Pasirūpinkite saugiu svečių pervežimu į/iš šventės vietos. Prabangaus transporto nuoma vestuvėms – automobilių, minivenų, mikroautobusų nuoma šventėms.

Nerkite į prabangą ir mėgaukitės komfortu kiekvieną akimirką.

Reservation

+370 645 45 124

Susisiekite Jums patogiu laiku.

Daugiau nei automobilių nuoma
Naudinga žinoti

EVIOS – daugiau nei tiesiog transporto nuoma vestuvėms. Tai ne tik prabangių automobilių, minivenų ir mikroautobusų nuoma šventėms, bet ir profesionalus aptarnavimas šventės metu, įskaitant ir automobilių papuošimų nuomą bei kitas papildomas paslaugas.

Asmeninis asistentas patars Jums, kokios yra popiliariausios vietos fotosesijoms Vilniuje, Kaune ir kituose miestuose. Sužinokite taip pat, kur švęsti vestuves – populiariausios sodybos Vilniuje ir Vilniaus apskrityje, o taip pat gražiausios bažnyčios cereminijoms.

Susisiekime

+370 645 45 124
Prabangioms vestuvėms
Transporto nuoma vestuvėms

Premium automobilių nuoma vestuvėms
Automobilių nuoma vestuvėms Vilniuje – prabangių automobilių nuoma vestuvių šventei. EVIOS suteikia plačias galimybes vestuvinio transporto nuomai: Audi automobilių nuoma Vilniuje, Mercedes-Benz S-class nuoma vestuvėms. Naujausio modelio Mercedes-Benz S-class W223 nuoma vestuvėms. Naujausio modelio, prabangios klasės automobilio nuoma vestuvių šventei. Šio modelio automobilyje dėmesys sutelkiamas į esminius dalykus: unikalų komfortą ir patikimas saugumo technologijas, o taip pat į tobulas proporcijas eksterjere ir šiuolaikinę prabangą interjere. Tai ypač pajus keleiviai sėdintys gale, įsitaisę aukščiausios klasės geros savijautos galinėse sėdynėse. Naujosios S klasės šiuolaikinės inovacijos įgauna išskirtinę vertę, kurios atsisakyti tiesiog neįmanoma.
Audi nuoma vestuvėms. Naujai kvepiančio, prabangiai ir elegantiškai atrodančio automobilio nuoma vestuvėms. Audi automobilis pasižymi gausia komplektacija ir ypatingu komfortu. Puikiai tinka ne tik jaunųjų pervežimui vestuvių dieną, bet ir liudininkų ar tėvų transportavimui iš/į šventės vietą.

Prabangių minivenų nuoma vestuvėms
Prabangių minivenų (mikroautobusų) nuoma vestuvėms. Mercedes-Benz V-class nuoma vestuvių šventei. Miniveno nuoma vestuvėms užtikrina komfortišką ir saugią kelionę šventės dieną. Minivenas Mercedes-Benz V-class puikiai tinka liudininkų ir jaunųjų pervežimui vestuvių dieną. Pasirūpinkite Jūsų svečių saugiu nuvežimu iš šventės vietos – prabangus minivenas užtikrins komfortišką kelionę bet kuriuo paros metu. Miniveno nuoma šventėms – vestuvėms, mergvakariams, bernvakariams ir kitiems asmeniniams poreikiams.

Mikroautobuso nuoma vestuvėms
Prabangių mikroautobusų nuoma vestuvėms. Organizuodami vestuves, pasirūpinkite ne tik jaunųjų pervežimu, bet ir liudininkų bei svečių transportavimui iš/į šventės vietą. Naujų, komfortiškų mikroautobusų nuoma svečių pervežimui į šventės vietą. Taip pat, mikroautobuso nuoma svečių pervežimui iš šventės vietos. Pasirūpinkite, kad po šventės visi Jūsų svečiai saugiai pasiektų namus – nuo 1 iki 100 svčių pervežimas vienu metu užtikrins komfortišką kelionę namo, įskaitant svečių išvežiojimą tiesiai prie pat namų durų.